YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Mieszkanie dla Młodych (MDM)

Od stycznia 2014 r. kupujący swoje pierwsze „M” mogą liczyć na pomoc państwa w ramach programu „Mieszkanie dla młodych”. Pomoc będzie polegać na dofinansowaniu wkładu...

Uzgodnienia lokatorskie

Dostosuj swoje nowe mieszkanie do Twoich potrzeb. Wykorzystaj optymalnie powierzchnię dzięki przemyślanemu układowi funkcjonalnemu!

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej powtarzające się pytania dotyczące naszej inwestycji. Jeśli nie znaleźli Państwo wyczerpujących informacji - prosimy o kontakt, jesteśmy...

Dlaczego warto kupić mieszkanie

Starannie dobrana lokalizacja zapewnia bardzo dobry dojazd do centrum Płocka. W okolicy szeroki wybór sklepów, centrów handlowych i usługowych, a także szkół i przedszkoli, zapewni przyszłym...

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.