YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Uzgodnienia lokatorskie

Dostosuj swoje nowe mieszkanie do Twoich potrzeb. Wykorzystaj optymalnie powierzchnię dzięki przemyślanemu układowi funkcjonalnemu!

Najczęstsze pytania i odpowiedzi

Poniżej przedstawiamy odpowiedzi na najczęściej powtarzające się pytania dotyczące naszej inwestycji. Jeśli nie znaleźli Państwo wyczerpujących informacji - prosimy o kontakt, jesteśmy...

Dlaczego warto kupić mieszkanie

Starannie dobrana lokalizacja zapewnia bardzo dobry dojazd do centrum Płocka. W okolicy szeroki wybór sklepów, centrów handlowych i usługowych, a także szkół i przedszkoli, zapewni przyszłym...

ŚCIANY Z PŁYTY G-K

Ściany działowe (oprócz łazienki) w oferowanych przez firmę AMABUD Sp. z o.o. mieszkaniach stawiane są wg systemu suchej zabudowy, powstają z podwójnych płyty gipsowo – kartonowych,...

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.