YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

KORZYŚCI DLA KTÓRYCH WARTO KUPIĆ MIESZKANIE PRZY ULICY GÓRNEJ:

 1. Starannie dobrana lokalizacja zapewnia bardzo dobry dojazd do centrum Płocka. W okolicy szeroki wybór sklepów, centrów handlowych i usługowych, a także szkół i przedszkoli, zapewni przyszłym mieszkańcom dużą wygodę mieszkania.
 2. Trzypiętrowy budynek przy ulicy Górnej w Płocku, położony będzie w bardzo urokliwej, spokojnej części Płocka, otoczonej niską zabudową domków i podobnych budynków.
 3. Nowoczesna architektura. Walorem naszych bloków jest elegancka elewacja, nowoczesna a zarazem funkcjonalna klatka schodowa, optymalnie doświetlające okna.
 4. Profesjonalny nadzór i zarządzanie. Właściciele tworzą wspólnotę mieszkaniową. Zarząd nieruchomością prowadzony jest przez wyspecjalizowanego zarządcę wywodzącego się z naszej kadry, znającego budynek „od podszewki”.
 5. Jakość i rzetelność wykonania. Budynek zaprojektowany i wybudowany będzie w technologii tradycyjnej z wykorzystaniem nowoczesnych materiałów – jak na przykład pięciokomorowe okna z nawiewnikami, czy też wysokiej jakości drzwi.
 6. Elastyczny wybór układu pomieszczeń, w lokalach brak słupów i podciągów. Mieszkania budowane na potrzeby indywidualne - możliwy jest wybór układu ścian działowych, punktów elektrycznych, multimedialnych.
 7. Bogaty wybór aranżacji - współpracujemy z architektami wnętrz.
 8. Mieszkania zlokalizowane na parterze mają duże ogródki do wyłącznego korzystania – każdy z nich będzie dodatkowo ogrodzony.
 9. Każde z mieszkań jest indywidualnie opomiarowane z własnymi licznikami na ogrzewanie i podgrzewanie wody – daje to komfort decydowania o ,,sezonie grzewczym” jak również korzystnie przekłada się na koszty eksploatacyjne.
 10. Posiadamy własny serwis gwarancyjny - zatrudnieni przez nas pracownicy i technicy szybko zareagują na uwagi i sugestie klienta
 11. Dbamy o nienaganny wygląd osiedla, spokój i bezpieczeństwo mieszkańców. Osiedle jest ogrodzone. Przy budynkach są zagospodarowane duże i kolorowe place zabaw dla dzieci.
 1. Szybki kontakt
 2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.