YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

Pomiar lokalu zostanie dokonany na podstawie obowiązującej normy PN ISO 9836 - 1997. Norma ta polega na pomiarze na poziomie podłogi, w stanie całkowicie wykończonym.

Budynki wykonane metodą tradycyjną murowaną z dociepleniem zewnętrznym (styropian gr. 16 cm) zapewniają bardzo dobrą energooszczędność. Budynki są niskoenergetyczne i mają Certyfikaty Energetyczne.

Budynek posiada jedną kondygnację podziemną (garaż wielostanowiskowy) oraz 4 kondygnacje nadziemne.

Odbiór lokalu dokonywany jest w obecności Klienta oraz pracowników dewelopera i przedstawiciela wykonawcy. Dokumentem potwierdzającym odbiór jest protokół sporządzony na dzień odbioru, w którym określony jest stan techniczny lokalu. W wypadku stwierdzenia usterek ustalany jest zakres oraz termin ich usunięcia. Pracownik firmy AMABUD Sp. z o.o. przekazuje także pakiet instrukcji i artykułów pomocny w trakcie wykańczania i użytkowania lokalu.

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.