YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Dostosuj swoje nowe mieszkanie do Twoich potrzeb. Wykorzystaj optymalnie powierzchnię dzięki przemyślanemu układowi funkcjonalnemu.
                                 
Lokale mieszkalne, które nie mają jeszcze zakończonych prac wykończeniowych możemy dopasować do Państwa potrzeb. Zmiany takie nazywamy zmianami lokatorskimi i są zależne od postępu prac w inwestycji.
 
Po wpłaceniu pierwszej raty ceny za zakup mieszkania spotykają sie Państwo z naszym pracownikiem w celu ustalenia zmian w mieszkaniu w stosunku do rozwiązań przyjętych w dokumentacji technicznej. Pracownik przedstawi Państwu standardowe plany z:
 • zwymiarowaną architekturą mieszkania,
 • rozmieszczeniem gniazd,
 • rozmieszczeniem punktów świetlnych,
 • rozmieszczeniem grzejników.
Możliwe są:
 • zmiany  usytuowania ścian działowych, ich likwidacja lub dodanie nowych,
 • zmiany  usytuowania otworów drzwiowych wewnątrz lokalu,
 • zmiany lokalizacji punktów świetlnych, wyłączników i gniazd elektrycznych lub dokupienie dodatkowych punktów m.in. włącznik schodowy czy dodatkowe punkty INT/TV.
 • zmiany lokalizacji odbiorników mediów w kuchni i łazience,
 • indywidualne  uzgodnienia np. przygotowanie instalacji pod wannę lub prysznic  czy uzgodnienie  rodzaju WC .
Do Państwa dyspozycji dysponujemy aranżacjami przygotowanymi przez renomowanego architekta oraz służymy naszym doświadczeniem opartym na wcześniejszych projektach mieszkańców.
 
Po uzgodnieniu przyszłego wyglądu Państwa mieszkania nasz pracownik przedstawia kosztorys zakresu prac do akceptacji. Koszty związane są z zaawansowaniem prac w budynku, w wyniku, których zmiany lokatorskie wiążą się z likwidacją wybudowanych już ścian działowych i innych wykonanych elementów kolidujących z nową aranżacją pomieszczeń. Brak akceptacji jest równoznaczny z rezygnacją z wprowadzania zmian lokatorskich. Po akceptacji przez klienta zakresu prac i kosztów, plany są podpisywane i przekazane  do Kierownika Budowy do realizacji.
 1. Szybki kontakt
 2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.