YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

Polecamy korzystanie z usług naszego Doradcy Finansowego.

Doradztwo jest bezpłatne - naszym celem jest pomoc w sfinansowaniu zakupu nieruchomości.

Specjalnie dla Państwa przygotujemy:

  • porównanie ofert kredytowych banków
  • opracujemy wstępną wysokość rat oraz kosztów kredytu
  • pomożemy wybrać optymalną ofertę kredytową oraz wypełnić wniosek kredytowy
  • załatwimy formalności w banku i pomożemy skompletować potrzebną dokumentację.

Korzystając z pomocy naszego Doradcy Kredytowego oszczędzacie Państwo czas i unikacie niepotrzebnego stresu. Dzięki nam uzyskanie kredytu wymaga od Państwa tylko 1 wizyty w banku - w celu podpisania umowy kredytowej.

 

 

 

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.