YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

MOTTO: "Realizujemy marzenia o własnym mieszkaniu"

Firma AMABUD Sp. z o.o. została założona w 1996 roku, od 1999 roku zajmuje się działalnością deweloperską - budową mieszkań oraz zarządzaniem nieruchomościami. Nowe mieszkania budujemy w Płocku.

Nasz dorobek to 17 inwestycji, blisko 600 lokali mieszkalnych usytuowanych w kameralnych budynkach wielorodzinnych. Z roku na rok oddajemy coraz więcej nowoczesnych i funkcjonalnych lokali mieszkaniowych i użytkowych. Zrealizowane przez nas obiekty uznawane są za niezwykle atrakcyjne.

Celem firmy AMABUD Sp. z o.o. jest zbudowanie i utrzymanie wiodącej pozycji na płockim rynku deweloperskim w szczególności w sektorze projektów mieszkaniowych.

Nasza firma to doświadczona i pełna energii grupa osób, która sprawnie i kompetentnie kierują całym procesem deweloperskim: od doboru lokalizacji, poprzez wybór optymalnych technologii i materiałów, po profesjonalne zarządzanie inwestycją.

Naszymi największymi atutami, które pozwoliły nam na zdobycie stabilnej i wysokiej pozycji na płockim rynku są:

 • Dbanie o pełne zadowolenie i satysfakcję każdego klienta, dopasowanie się do jego indywidualnych potrzeb.
 • Oryginalna architektura - optymalne rozwiązania, różnorodne aranżacje i unikalne projekty.
 • Technologie przyjazne dla ludzi i środowiska.
 • Dobra jakość budowanych przez nas budynków łącząca się z przystępną ceną.
 • Realizacja budynków w systemie generalnego wykonawstwa.
 • Skrupulatne egzekwowanie jakości realizowanych prac oraz dobrze dobierani podwykonawcy zobligowani do starannego i terminowego wykonywania powierzonych zadań.
 • Wysoko wykwalifikowana kadra biorąca udział w regularnych szkoleniach w celu ciągłego podnoszenia swoich kwalifikacji.
 • Fachowe doradztwo na każdym etapie inwestycji.
 • Bezpieczeństwo i przejrzystość transakcji, nasi klienci mają możliwość ustalenia dogodnych dla siebie warunków płatności.

Nasze lokale w Płocku to nie tylko świetna oferta do wyboru mieszkania, ale także doskonała inwestycja na przyszłość.

banerek

 1. Szybki kontakt
 2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.