YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Osiedle Górna IV etap

Deweloper AMABUD Sp. z o.o. rozpoczyna sprzedaż kolejnych mieszkań na osiedlu Górna. Lokale będą umiejscowione w budynku 5 klatkowym.

Jest to IV Etap inwestycji. Budynek bardzo różni się od poprzednich etapów wyglądem oraz rozkładami mieszkań. Będą charakteryzowały się nowoczesną i reprezentacyjną architekturą. Elegancki projekt architektoniczny cechuje kameralna 3-piętrowa zabudowa.

Zapraszamy na Drzwi Otwarte - 8 czerwca (czwartek) od godz. 15:00 - 17.00 na osiedlu!

Tych z Państwa, którzy nie mieli jeszcze okazji odwiedzić osiedla Górna Etap IV i V zapraszamy na Drzwi Otwarte - będzie możliwość obejrzenia przykładowych mieszkań w budynku nr 1 (etap V), a także lokali w promocyjnych cenach w budynkach 1 - 7. Udzielimy informacji na temat IV Etapu inwestycji i zaprezentujemy jego makietę!

Zapraszamy! Do zobaczenia na budowie!

Aktualności z budowy

Budynki 1 i 2 V Etapu już "wychodzą" z ziemi. Budowa postępuje szybko. III Etap został zakończony, wszystkie budynki mają pozwolenie na użytkowanie.  Stan obecny V Etapu na zdjęciach poniżej.  Zapraszamy do naszej galerii zdjęć z budowy oraz do zapoznania się z ofertą TUTAJ.

Zapraszamy na Targii Nieruchomości W Galerii Wisła

Stoisko koło sklepu Piotr i Paweł.

13 i 14 maja w Galerii Wisła odbędą się Targi nieruchomości i budownictwy domu. Dwudniowe targi rozpoczną się w sobotę o godzinie 11:00, a wystawcy będą do dyspozycji odwiedzających co najmniej do godziny 18:00.

przepełnionych radością i rodzinnym ciepłem życzy firma AMABUD Sp. z o.o.

banerek

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.