YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

Termin własność hipoteczna (prawidłowo własność lokalowa) określa mieszkania które posiadają prawo tzw. odrębnej własności. Właściciele tworzą wspólnotę i są współwłaścicielami całej nieruchomości. Przymiotnik "hipoteczna" przyjął się do nazwy, ponieważ kupując mieszkanie na kredyt, obciąża się hipotekę. Właścicielowi lokalu stanowiącego odrębną własność przysługuje odpowiedni do powierzchni lokalu udział w nieruchomości gruntowej i we wspólnych częściach budynku. Cechą charakterystyczną tej formy własności jest istnienie księgi wieczystej prowadzonej przez miejscowy sąd. W księdze takiej znajdują się informacje dotyczące danej nieruchomości w tym także czy nie jest ona obciążona jakim zadłużeniem lub roszczeniami osób trzecich.

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.