YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

Szanowni Państwo,


Z przyjemnością informujemy, że budowa VI etapu osiedla Górna w Płocku dobiegła końca - wszystkie mieszkania zostały sprzedane. Wysokie zainteresowanie lokalami potwierdziło, że Osiedle Górna jest miejscem chętnie wybieranym przez klientów, zarówno szukających swojego wymarzonego domu jak i pod inwestycję. Duży wpływ na postęp sprzedaży miało zaufanie naszych klientów, które zyskaliśmy przy okazji realizacji wcześniejszych etapów.
Jednocześnie informujemy, że firma AMABUD Sp. z o.o. nie realizuje budowy kolejnego Etapu osiedla (budynek D).
Budynek D zostanie zrealizowany przez firmę Górna spółka jawna Graczykowski, Sikorska. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą na stronie www.gornabud.pl lub pod numerem telefonu: 601 85 05 73
Wszystkim klientom dziękujemy za zaufanie, wsparcie i życzliwość!

amabud 07 2023 13amabud 07 2023 17amabud 07 2023 30

banerek

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.