YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

Firma AMABUD Sp. z o.o. zorganizowała rodzinny festyn na osiedlu Górna Etap II, który odbył się w sobotę, 16.06.2012 r. Zorganizowano liczne konkursy i zabawy dla dzieci. Najmłodsi mieli okazję wziąć udział w konkursie plastycznym pt.: "Moje mieszkanie". Uczestnicy, w różnym wieku, złożyli ponad 40 ciekawych i barwnych prac. Spośród prac jury wybrało łącznie 10 zwycięskich rysunków. 26 czerwca 2012 w siedzibie spółki AMABUD (przy ulicy Kalinowej 68 w Płocku) wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym osobom zostały wręczone nagrody rzeczowe. Uśmiech na twarzach dzieci zmotywował inwestorów do następnych akcji sponsoringowych.

Festyn na osiedlu Górna Etap II

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.