YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

Już dziś 24 czerwca organizujemy dla Państwa kolejne "Drzwi Otwarte na osiedlu Górna". Serdecznie zapraszamy od 15:30 do 17:30 zwłaszcza tych Państwa, którzy nie mieli okazji odwiedzić naszej inwestycji. W tym czasie pracownicy firmy AMABUD Sp. z o.o. są do Państwa dyspozycji, odpowiedzą na wszystkie pytania i służą doradztwem. Będzie można również zasięgnąć informacji na temat sfinansowania zakupu mieszkania. Doradca finansowy - przedstawi ofertę najlepszego kredytu hipotecznego.

Wizyta na osiedlu podczas Drzwi Otwartych pozwala bliżej poznać osiedle, poczuć jego atmosferę i przyjrzeć się rozwiązaniom architektonicznym. Nowe, gotowe mieszkania inspirują i pokazują możliwości aranżacji wnętrz, działają na naszą wyobraźnię i pozwalają "przymierzyć się" do proponowanych powierzchni i ich funkcjonalności. W tym dniu można również wejść do budynku nr 3.

Zapraszamy również na prezentację w dogodnym terminie - ustalonym telefonicznie lub mailowo.

Pracownicy dewelopera są do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:

24 267 88 74 i 697 620 018

Dni otwarte 24 czerwca 2015Dni otwarte 24 czerwca 2015Dni otwarte 24 czerwca 2015Dni otwarte 24 czerwca 2015

banerek

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.