YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

W ramach nasadzeń zastępczych wykonanych przez firmę AMABUD Sp. z o.o., ogród w płockim ZOO zazielenił się jeszcze bardziej. Posadziliśmy kilkadziesiąt drzew i krzewów, między innymi: klony zwyczajne, jaśminowce wonne, kasztanowce białe, leszczyny i robinie akacjowe. Zapraszamy do zwiedzania płockiego ZOO oraz na prezentację na osiedlu Górna Etap III. Na naszych inwestycjach również dbamy o tereny zielone.

Posadziliśmy drzewa i krzewy w płockim ZOOPosadziliśmy drzewa i krzewy w płockim ZOOPosadziliśmy drzewa i krzewy w płockim ZOOPosadziliśmy drzewa i krzewy w płockim ZOO

banerek

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.