YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

Kolejny rekordowy miesiąc w programie „Mieszkanie dla Młodych” spowodował zmniejszenie budżetu przeznaczonego na 2016 rok – do poziomu niespełna 369 mln PLN.

Kredytobiorcy, którzy rejestrowali swoje wnioski w ostatnich miesiącach 2015-go roku, zarezerwowali już prawie 371 mln PLN z dostępnej puli 730 mln PLN środków. Jeżeli obecne tempo programu utrzyma się, istnieje możliwość, że pieniędzy na dopłaty może zabraknąć już w II kwartale 2016-go roku.

Kurcząca się pula z pewnością powinna zdopingować osoby, który będą chciały skorzystać z dofinansowania w bieżącym roku. Ci kredytobiorcy jak najszybciej powinni rozejrzeć się za wymarzonym lokalem i zmobilizować się do kontaktu z doradcą kredytowym, który jest również w naszej firmie.

Doradca bezpłatnie przedstawi dostępne oferty kredytowe, wyliczy dopłatę rządową oraz pomoże w procesie kredytowym. Jeżeli więc chcemy skorzystać ze wsparcia programu „Mieszkanie dla Młodych”, warto już teraz zaplanować zakup wymarzonego mieszkania.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszych mieszkań!

Amabud Sp. z o.o.

Biuro sprzedaży: Płock ul. Kalinowa 68.

Tel. 24 267 88 74 i 697 620 018

OSTATNIE MIESZKANIA W PROGRAMIE MDM!!!OSTATNIE MIESZKANIA W PROGRAMIE MDM!!!OSTATNIE MIESZKANIA W PROGRAMIE MDM!!!OSTATNIE MIESZKANIA W PROGRAMIE MDM!!!OSTATNIE MIESZKANIA W PROGRAMIE MDM!!!OSTATNIE MIESZKANIA W PROGRAMIE MDM!!!

banerek

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.