YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

Mieszkania w ciągłej sprzedaży w budynkach 1,3,4,5,6,7. Poniżej galeria zdjęć budynków gotowych nr 1,2,3,4. Zapraszamy na prezentację mieszkań na osiedlu Górna i na konsultacje z naszym doradcą finansowym.

Prace na osiedlu trwają i szybko postępują. Budynki 5,6,7 - w budowie. Jeszcze w tym roku przekazujemy budynek nr 5!

Postępy prac budowlanych na osiedlu Górna Etap IIIPostępy prac budowlanych na osiedlu Górna Etap IIIPostępy prac budowlanych na osiedlu Górna Etap IIIPostępy prac budowlanych na osiedlu Górna Etap IIIPostępy prac budowlanych na osiedlu Górna Etap IIIPostępy prac budowlanych na osiedlu Górna Etap III

banerek

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.