YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

13 i 14 maja w Galerii Wisła odbędą się Targi nieruchomości i budownictwy domu. Dwudniowe targi rozpoczną się w sobotę o godzinie 11:00, a wystawcy będą do dyspozycji odwiedzających co najmniej do godziny 18:00.

Oprócz standardowej prezentacji ofert na wydrukach i monitorach, zaprezentowane zostaną również oferty w wirtualnej rzeczywistości przy pomocy specjalnych okularów. Ekspozycję wystawców uzupełni „Centrum Porad”, zawierające bogaty program edukacyjny, panele dyskusyjne, szkolenia, warsztaty, dotyczące m.in. problematyki zakupu nieruchomości, jego finansowania, budowy i rozbudowy domów. Odwiedzający targi będą mogli również skorzystać z bezpłatnych specjalistycznych porad prawnych.

Podczas Targów Nieruchomości i Budowy Domu odbędą się szkolenia.

Zapraszamy do naszego stoiska!

Targi nieruchomości w Galerii WisłaTargi nieruchomości w Galerii Wisła

banerek

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.