YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

 Deweloper AMABUD Sp. z o.o. zmienia się wraz z rozwojem technologii. Już dziś proponujemy Państwu nowy, innowacyjny sposób prezentacji mieszkań. Możecie Państwo wejść do wirtualnego mieszkania i rozejrzeć się dookoła, widząc wszystko ze szczegółami za pomocą specjalnych okularów umożliwiających obejrzenie inwestycji w trzech wymiarach.

Wystarczy wejść na stronę mieszkania pokazowego (TUTAJ) i spacerować po jego powierzchni, sprawdzając jak prezentują się w nim dane pomieszczenia. Przy pomocy kursora możemy poruszać się po kolejnym pokojach, zastanawiając się nad ich przyszłym wyglądem. Dodatkowo deweloper udostępnia specjalne okulary VR (do odebrania w biurze podczas prezentacji). Przy ich pomocy korzystając z telefonu typu smartfon możemy faktycznie wejść do naszego mieszkania. Po prezentacji w biurze sprzedaży, klienci mogą ponownie rozważyć zakup lokalu odtwarzając wirtualną rzeczywistość nieruchomości z bliskimi w domu, raz jeszcze wybierając się na spacer po przyszłym mieszkaniu.

Dzięki temu, proces decyzyjny staje się prostszy.

Zapraszamy! Kolejne nowości już wkrótce!
 

Wirtualny spacer po pokazowym mieszkaniu - TUTAJ

 

 

 

 

banerek

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.