YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

wyszukiwanie

Deweloper AMABUD Sp. z o.o. rozpoczyna sprzedaż kolejnych mieszkań w ramach IV etapu Osiedla Górna. Lokale będą umiejscowione w budynku będącym "lustrzanym odbiciem" obecnie wznoszonego bloku (Etap IV - Budynek A).
W nowym budynku o roboczej nazwie (Etap IV - Budynek B) będą 62 przestronne i słoneczne mieszkania 1, 2,3,4, a nawet 5  pokojowe. Lokale charakteryzują się szerokim spectrum powierzchni od 33 m2 do 90 m2.

Mieszkania osiedla Górna IV Etap charakteryzują się dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Możliwe jest wprowadzanie zmian w zakresie ścian wewnętrznych mieszkań, a także łączenie lokali w celu uzyskania większych powierzchni. Inwestycja skierowana jest do klientów ceniących sobie komfort i wygodę. Każde mieszkanie na parterze posiada ogródek, a na piętrze przestronny balkon lub taras skierowany na północ, południe, wschód bądź zachód.

Do każdego mieszkania przyporządkowana jest piwnica, podziemny zamknięty garaż lub miejsce postojowe z bezpośrednim wejściem do klatki schodowej.
Osiedle jest ogrodzone.

Termin oddania do użytku: mieszkania będą przekazywane nabywcom w dwóch podetapach - do końca sierpnia 2021 r. i do końca grudnia 2021.

Forma własności nieruchomości: własność hipoteczna

Szczegóły pod numerami telefonu: 24 267 88 74 lub 697 620 018

Osiedle Górna IV etap - Budynek BOsiedle Górna IV etap - Budynek BOsiedle Górna IV etap - Budynek BSorry, you have not enough rights to view this image.

banerek

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.