YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

Deweloper AMABUD Sp. z o.o. rozpoczyna sprzedaż kolejnych mieszkań na osiedlu Górna. Lokale będą umiejscowione w budynku 5 klatkowym.

Jest to IV Etap inwestycji. Budynek bardzo różni się od poprzednich etapów wyglądem oraz rozkładami mieszkań. Będą charakteryzowały się nowoczesną i reprezentacyjną architekturą. Elegancki projekt architektoniczny cechuje kameralna 3-piętrowa zabudowa.

Etap IV to budynek z 62 przestronnymi i słonecznymi mieszkaniami 1, 2,3 lub 4 pokojowymi. Lokale charakteryzują się szerokim spectrum powierzchni od ok.33 m2 do 79 m2. Deweloper gwarantuje optymalne powierzchnie mieszkań dopasowane do potrzeb klientów tak, aby z wygodą można było wykorzystać każdy metr lokalu.

Osiedle Górna IV etapOsiedle Górna IV etapOsiedle Górna IV etapOsiedle Górna IV etap

Mieszkania osiedla Górna IV Etap charakteryzują się dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Możliwe jest wprowadzanie zmian w zakresie ścian wewnętrznych mieszkań a także łączenia lokali w celu uzyskania większych powierzchni. Inwestycja skierowana jest do klientów ceniących sobie komfort i wygodę. Każde mieszkanie na parterze posiada ogródek, a na piętrze przestronny balkon lub taras skierowany na północ, południe, wschód bądź zachód.

Do każdego mieszkania przyporządkowana jest piwnica, podziemny zamknięty garaż lub miejsce postojowe z bezpośrednim wejściem do klatki schodowej.

Osiedle jest ogrodzone.

Termin oddania do użytku: marzec 2020

Forma własności nieruchomości: własność hipoteczna

Szczegóły pod numerami telefonu: 24 267 88 74 lub 697 620 018

banerek

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.




facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.