YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

Deweloper AMABUD Sp. z o.o. rozpoczyna sprzedaż kolejnych mieszkań na osiedlu Górna. Tym razem w ofercie są dwa budynki jednoklatkowe skierowane w stronę doliny Wisły. Z części mieszkań widok na rzekę.

Jest to już V Etap inwestycji. Budynki różnią się od poprzednich etapów wyglądem oraz rozkładami mieszkań. Będą charakteryzowały się nowoczesną i reprezentacyjną architekturą. Elegancki projekt architektoniczny cechuje kameralna 3-piętrowa zabudowa.

Etap V tworzą dwa kameralne budynki mieszkalne, jednoklatkowe - każdy z 16 przestronnymi i słonecznymi mieszkaniami 1, 2,3 lub 4 pokojowymi. Budynki skierowane są w stronę doliny Wisły. Lokale charakteryzują się szerokim spectrum powierzchni od ok.37 m2 do 70 m2. Deweloper gwarantuje optymalne powierzchnie mieszkań dopasowane do potrzeb klientów tak, aby z wygodą można było wykorzystać każdy metr lokalu.

Mieszkania osiedla Górna V Etap charakteryzują się dużymi możliwościami aranżacyjnymi. Możliwe jest wprowadzanie zmian w zakresie ścian wewnętrznych mieszkań a także łączenia lokali w celu uzyskania większych powierzchni. Inwestycja skierowana jest do klientów ceniących sobie komfort i wygodę. Każde mieszkanie na parterze posiada ogródek, a na piętrze przestronny balkon skierowany na południe.

Do każdego mieszkania przyporządkowany jest podziemny, zamknięty garaż z bezpośrednim wejściem do klatki schodowej. W budynku nowoczesna winda obsługująca wszystkie piętra (od -1 do 3).

Osiedle jest ogrodzone.

Termin oddania do użytku: od marzec 2018

Forma własności nieruchomości: własność hipoteczna

Szczegóły pod numerami telefonu: 24 267 88 74 lub 697 620 018.

r1r2r4r5

banerek

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.