YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

W sobotę, 16.06.2012 r. firma AMABUD Sp. z o.o. zorganizowała rodzinny festyn na osiedlu Górna. Dopisała pogoda, frekwencja i atrakcje. Uczestnicy mieli okazję obejrzeć infrastrukturę nowego osiedla oraz gotowe mieszkania zarówno w standardzie deweloperskim jak i w stanie surowym. Największym zainteresowaniem cieszyło się w pełni wykończone i umeblowane mieszkanie pokazowe.

W jednym z mieszkań uczestnicy festynu mogli skorzystać z porad profesjonalnego doradztwa bankowego.

Jednak największą popularnością cieszyły się atrakcje przygotowane dla najmłodszych. Były zjeżdżalnie, trampolina, malowanie twarzy i liczne zabawy. Firma AMABUD Sp. z o.o stanęła na wysokości zadania: każde dziecko wyszło z festynu z drobną pamiątką i uśmiechem na twarzy. Organizowane były także konkursy tematyczne. Podczas festynu dzieci rysowały i oddawały prace na konkurs plastyczny pt. "Moje mieszkanie". Wyniki ogłoszone zostaną do końca tygodnia na stronie internetowej www.amabud.pl. Do wygrania były niezwykle atrakcyjne nagrody: m.in. nieograniczony bilet wstępu do płockiego zoo i zestawy klocków LEGO.

Festyn rodzinny na osiedlu Górna Etap IIFestyn rodzinny na osiedlu Górna Etap IIFestyn rodzinny na osiedlu Górna Etap IIFestyn rodzinny na osiedlu Górna Etap IIFestyn rodzinny na osiedlu Górna Etap IIFestyn rodzinny na osiedlu Górna Etap IIFestyn rodzinny na osiedlu Górna Etap IIFestyn rodzinny na osiedlu Górna Etap IIFestyn rodzinny na osiedlu Górna Etap IIFestyn rodzinny na osiedlu Górna Etap IIFestyn rodzinny na osiedlu Górna Etap IIFestyn rodzinny na osiedlu Górna Etap IIFestyn rodzinny na osiedlu Górna Etap IIFestyn rodzinny na osiedlu Górna Etap IIFestyn rodzinny na osiedlu Górna Etap IIFestyn rodzinny na osiedlu Górna Etap IIFestyn rodzinny na osiedlu Górna Etap IIFestyn rodzinny na osiedlu Górna Etap IIFestyn rodzinny na osiedlu Górna Etap IIFestyn rodzinny na osiedlu Górna Etap IIFestyn rodzinny na osiedlu Górna Etap II

banerek

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.