YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

Pierwsze mieszkanie pokazowe na osiedlu Górna Etap II

Powstaje kolejny etap osiedla, a w naszym mieszkaniu pokazowym panuje już przytulna i domowa atmosfera. Lokal został kompleksowo wykończony przez naszych fachowców oraz umeblowany. Przy okazji prezentacji trzypokojowego mieszkania pokazowego będzie można zapoznać się z zastosowanymi podczas realizacji inwestycji technologiami m.in.: narożne pięciokomorowe okna z nawiewnikami i antywłamaniowe drzwi wejściowe.

Mieszkanie pokazowe to doskonała okazja, by jeszcze lepiej poznać interesującą nas inwestycję - pomaga wyobrazić sobie przyszłe lokum i poczuć jego przestrzeń, daje możliwość przymierzenia się do wymarzonego, własnego "M".

W naszej ofercie posiadamy mieszkania od 39 do 73 m2, do każdego przygotowano conajmniej 7 ciekawych i funkcjonalnych aranżacji.

Serdecznie zapraszamy do oglądania!

Zapraszamy do mieszkania pokazowego!Zapraszamy do mieszkania pokazowego!Zapraszamy do mieszkania pokazowego!Zapraszamy do mieszkania pokazowego!Zapraszamy do mieszkania pokazowego!Zapraszamy do mieszkania pokazowego!Zapraszamy do mieszkania pokazowego!Zapraszamy do mieszkania pokazowego!Zapraszamy do mieszkania pokazowego!Zapraszamy do mieszkania pokazowego!Zapraszamy do mieszkania pokazowego!Zapraszamy do mieszkania pokazowego!Zapraszamy do mieszkania pokazowego!Zapraszamy do mieszkania pokazowego!Zapraszamy do mieszkania pokazowego!Zapraszamy do mieszkania pokazowego!Zapraszamy do mieszkania pokazowego!

banerek

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.