YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

Jako Przyjaciele płockiego ZOO - firma AMABUD Sp. z o.o. ufundowała 10 komfortowych wózków przystosowanych do przewożenia dzieci po Ogrodzie Zoologicznym.

Jeśli planują Państwo wycieczkę do Ogrodu Zoologicznego z małymi dziećmi, nie warto zabierać wózka. Na miejscu, za niewielką opłatą - 8 zł, można będzie wypożyczyć wygodny, drewniany pojazd - specjalnie przygotowany do przewożenia dzieci. Wózek jest wyścielony w środku materacem. Naszym pociechom będzie wygodnie, a wycieczka po ZOO stanie się jeszcze bardziej atrakcyjna.

Zachęcamy do odwiedzania płockiego Ogrodu Zoologicznego, polecamy również spacer po naszym nowopowstającym osiedlu przy ul. Górnej (budynki znajdują się na rogu ul. Górnej i Filtrowej, 200m od Wyszogrodzkiej). Oferujemy ustawne mieszkania na cichym, kameralnym i ogrodzonym osiedlu z dużym placem zabaw. Zaprojektowano je w sposób umożliwiający dowolną, indywidualną i niepowtarzalną aranżację. W ofercie są lokale w metrażach od 39 m2 do 114 m2 - wersje 2, 3, 4 pokojowe lub więcej.

AMABUD Sp. z o.o. - przyjaciel płockiego ZOOAMABUD Sp. z o.o. - przyjaciel płockiego ZOOAMABUD Sp. z o.o. - przyjaciel płockiego ZOOAMABUD Sp. z o.o. - przyjaciel płockiego ZOOAMABUD Sp. z o.o. - przyjaciel płockiego ZOOAMABUD Sp. z o.o. - przyjaciel płockiego ZOO

banerek

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.