YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

Spędzasz dużo czasu na facebook'u i chcesz być na bieżąco z tym, co się dzieje na rynku nieruchomości?
Dołącz do grona osób śledzących nasz profil na Facebooku. Mamy wspaniałą niespodziankę dla naszych fanów.


Niebawem wystartuje konkurs, w którym do wygrania będzie cenna nagroda - bilet "Open" do płockiego ZOO. Bilet uprawnia do bezpłatnego wstępu do ogrodu zoologicznego dla 3 osób na cały 2013 rok.
Co trzeba zrobić, aby wygrać bilet?
1. Wejdź na nasz profil na portalu facebook.pl: TUTAJ i kliknij przycisk „Lubię to”,
2. Spośród nowych osób, które polubią nasz profil w terminie od 21 marca do 15 kwietnia zostanie wylosowana osoba, która wygra bilet "open" do zoo. Ogłoszenie wyników i wręczenie nagrody nastąpi w dniu 18 kwietnia 2013 r. w siedzibie firmy AMABUD Sp. z o.o. w Płocku, przy ul. Kalinowej 68.


Uczestnicy biorący udział w konkursie wyrażają zgodę na zamieszczenie na stronie www.amabud.pl oraz Fan Page'u dewelopera swojego imienia i nazwiska w razie przyznania Nagrody.
Zapraszamy do czynnego udziału w zabawie!
Więcej informacji o deweloperze i oferowanych mieszkaniach na: www.amabud.pl

 

 

 

banerek

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.