YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available


Nasz konkurs facebookowy został rozstrzygnięty! Dziękujemy wszystkim fanom za udział!
Nagrodę losowaliśmy wśród wszystkich naszych przyjaciół, którzy do 15 kwietnia 2013 dołączyli do naszego profilu na Facebooku.
Zwyciężczynią została P. Izabela Olkowicz, której serdecznie gratulujemy. Panią Izabelę zapraszamy do odbioru nagrody - biletu "open" do płockiego ZOO w naszym biurze przy ul. Kalinowej 68, w godzinach od 7.30 do 15.30.
Gorąco zapraszamy do "polubienia" naszego profilu na Facebook'u - na fanpagu podajemy aktualności, promocje oraz ciekawe informacje z rynku nieruchomosci. Bądź z nami na bieżąco!
A tym, którym się tym razem nie udało mówimy: zaglądajcie do nas częściej! Może następnym razem się uda!
Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie firmy: przy ul. Kalinowej 68 w Płocku lub pod numerami telefonu: 24 267 88 74 lub 697 620 018.

Konkurs Facebookowy

banerek

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.