YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

Etap 6

Na osiedlu Wyszogrodzka, przy ulicy Górnej powstaje nowe osiedle domów wielorodzinnych. Teren ten jest nową rozwojową lokalizacją łączącą w sobie walory centralnego usytuowania w mieście z zaletami spokojnego położenia w okolicach Wisły. Czy do centrum na Stare Miasto, czy na zakupy do galerii handlowych na Podolszycach wszędzie jest równie blisko i wygodnie do dotarcia. Nasza inwestycja realizuje plany nowoczesnego osiedla budynków wieloklatkowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszkań.

Lokalizacja: Płock, ul. Górna, południowa część osiedla Wyszogrodzka.

Etap Górna VI budynek jest kontynuację rozbudowy osiedla o trzeci budynek wieloklatkowy - czterokondygnacyjny, osadzonych na garażu podziemnym zwawierajacym miejsca postojowe, w którym będzie 48 mieszkań. Do każdego mieszkania przyporządkowana jest komórka lokatorska i stanowisko postojowe.

Osiedle Górna VI Etap Blok CW naszej ofercie posiadamy mieszkania od 29 m2 do 64 m2

W pełni elastyczne rozkłady mieszkań do własnej aranżacji wersje 1, 2, 3,4, 5 pokojowe.

Powierzchnie mieszkań:

  • 1 - pokojowe: od 29 m2
  • 2 - pokojowe: od 40 m2
  • 3 - pokojowe: od 53 m2
  • 4 - pokojowe: od 64 m2

Cena za m2: od 7 040 zł brutto (zawiera już 8% podatku VAT)

Osiedle jest ogrodzone, wjazd ogranicza szlaban.

Wszystkie mieszkania na parterze posiadają ogródki, na wyższych kondygnacjach balkony lub tarasy.

Termin oddania do użytku: Termin realizacji do 31.03.2023

Forma własności nieruchomości: własność hipoteczna

Wyszukiwarka graficzna

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.