YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

I Etap budynku A (klatki 4,5) rozpoczął procedurę odbiorową. Trwają prace przy II Etapie budynku (klatki 1,2,3).

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży ostatnich mieszkań w budynku A!

Tych z Państwa, którzy nie mieli jeszcze okazji odwiedzić osiedla Górna Etap IV zapraszamy na prezentację - możemy pokazać przykładowe mieszkania w I Etapie budynku A.

W razie pytań - jesteśmy do dyspozycji!

 

Zapraszamy!

 Aktualności listopad_1Aktualności listopad_2Aktualności listopad_3Aktualności listopad_4Aktualności listopad_5Aktualności listopad_6Aktualności listopad_7Aktualności listopad_8

 

  

 

 

banerek

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 75
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.