YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available

wyszukiwanieNa osiedlu Wyszogrodzka, przy ulicy Górnej powstaje nowe osiedle domów wielorodzinnych. Teren ten jest nową rozwojową lokalizacją łączącą w sobie walory centralnego usytuowania w mieście z zaletami spokojnego położenia w okolicach Wisły. Czy do centrum na Stare Miasto, czy na zakupy do galerii handlowych na Podolszycach wszędzie jest równie blisko i wygodnie do dotarcia. Nasza inwestycja realizuje plany nowoczesnego osiedla budynków wieloklatkowych .

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży mieszkań

Lokalizacja: Płock, ul. Górna, południowa część osiedla Wyszogrodzka.

Etap Górna IV rozpoczyna budynek wieloklatkowy - czterokondygnacyjny, osadzonych na garażach podziemnych i miejscach postojowych w którym będą 62 mieszkania. Do każdego mieszkania przyporządkowana jest komórka lokatorska, garaż lub stanowisko postojowe.

Osiedle Górna - Etap IVW naszej ofercie posiadamy mieszkania od 33 m2 do 79 m2

W pełni elastyczne rozkłady mieszkań do własnej aranżacji wersje 2, 3, 4 pokojowe.

Powierzchnie mieszkań:

  • 2-pokojowe: od 32 m2
  • 3-pokojowe: od 48 m2
  • 4-pokojowe: od 64 m2

Cena za m2: od 4.440 zł brutto (zawiera już 8% podatku VAT)

Osiedle jest ogrodzone.

Termin oddania do użytku: mieszkania w budynku będą przekazywane w dwóch etapach. Etap I przekazanie lokali do końca 2019 r. Etap II do końca I kwartału 2020 r.

Forma własności nieruchomości: własność hipoteczna

banerek

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 74
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 501 144 092
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.