YouTube
Image is not available
Image is not available
Image is not available
Rusza premierowa edycja Młodzieżowej Ligi Sportowej

Rusza premierowa edycja Młodzieżowej Ligi Sportowej

Miło Nam poinformować Państwa, że głównym sponsorem imprezy jest firma AMABUD Sp. z o.o.

W czwartek odbędzie się inauguracja Młodzieżowej Ligi Sportowej, czyli cyklu zawodów szkolnych dla uczniów płockich szkół. Rozgrywki szkolne przybierały rożną nazwę i formułę. MLS jest kontynuacją dawnych projektów w nowoczesnej formule. Inauguracja rozgrywek odbędzie się w ORLEN ARENIE. Organizator główny, czyli MOSiR Płock, przygotował dla widzów wiele atrakcji m.in. występy artystyczne oraz sportowe. Całe wydarzenie będzie trwało zaledwie godzinę, podzielone zostało na osiem dynamicznych części. Po uroczystym otwarciu rozegrane zostaną pierwsze zawody w ramach MLS. Na płycie głównej ORLEN ARENY odbędzie się turniej piłki nożnej chłopców szkół ponadgimnazjalnych.

                Rozgrywki Młodzieżowej Ligi Sportowej zakończą się w czerwcu 2018 roku. Udział w nich weźmie około 3,5 tysiąca uczniów płockich szkół. Organizator przygotował 1900 medali, które otrzymają zawodnicy i drużyny z miejsc I-III. Do szesnastu tradycyjnych dyscyplin rozgrywanych w rywalizacji szkolnej doszły trzy nowe: szachy, ultimate frisbee oraz triathlon.

Wyniki i zdjęcia z zawodów w ramach MLS można śledzić na stronie mosirplock.pl w zakładce MLS.

Organizatorem rozgrywek jest MOSiR Płock. Zawody są objęte honorowym patronatem Prezydenta Miasta Płocka. 

Więcej informacji - TUTAJ

Zapraszamy do udziału i kibicowania!

 

 Młodzieżowa Liga Sportowa

Aktualności z budowy

Budynki 1 i 2 V Etapu już "wychodzą" z ziemi. Budowa postępuje szybko. III Etap został zakończony, wszystkie budynki mają pozwolenie na użytkowanie.  Stan obecny V Etapu na zdjęciach poniżej.  Zapraszamy do naszej galerii zdjęć z budowy oraz do zapoznania się z ofertą TUTAJ.

Aktualności z budowy

W I kwartale 2017 r. rozpoczęliśmy prace nad budową budynków 1 i 2 V Etapu. III Etap jest już na ukończeniu. Stan obecny na zdjęciach poniżej.  Zapraszamy do naszej galerii zdjęć z budowy oraz do zapoznania się z ofertą TUTAJ.

Zapraszamy na Targii Nieruchomości W Galerii Wisła

Stoisko koło sklepu Piotr i Paweł.

13 i 14 maja w Galerii Wisła odbędą się Targi nieruchomości i budownictwy domu. Dwudniowe targi rozpoczną się w sobotę o godzinie 11:00, a wystawcy będą do dyspozycji odwiedzających co najmniej do godziny 18:00.

banerek

  1. Szybki kontakt
  2. Finansowanie
Telefon kontaktowy +48 (24) 267 88 74
+48 697 620 018
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
Strona internetowa www.amabud.pl

 Bezpłatne doradztwo finansowe

Telefon kontaktowy +48 501 144 092
Adres e-mail Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.facebook youtube 

Informacje zawarte na stronie internetowej www.amabud.pl mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty handlowej ani prospektu informacyjnego w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ceny oraz dostępność obiektów, a także ich stan faktyczny mogą ulec zmianie.  |  Projekt i wykonanie: Hedea.pl  |  Wszelkie prawa zastrzeżone © Copyright 2016 AMABUD Sp. z o.o. |   AMATECH - AMABUD Elektrotechnika Sp. z o.o.

Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia. Polityka plików cookies.